Týden bez netu-to bylo!

1. října 2010 v 22:17 |  Já.
Ahooooooooooooj!!!
Jsem zpět!
Od začátku září nám blbnul internet, a později nelej už vůbec.Museli jsme vyměnit modem, ale už to je OK.
nevím kde začít, abych shrnula tento týden, asi to vezmu od začátku.
V podělí jsme měli ve škole poprvý tělocvik, no jako můžu vám říct, že se stydím, já vylezu 10schodů k nám do baráka a jsem zadýchaná jak já nevím co, a teď dvouhodinovka těláku. Učitelke nám dává zabrat, tak ještě dneska mě bolí všechny svaly v těle.
V úterý se myslím nic zajímavýho ani nedělo. Ve středu jsem byla v Brně zaplatit ty taneční, ale né v Dynamicu jak jsem psala, ale ve Starletu , protože Dynamic má prej plno. Uvítací kurz mám 22.9. tak jsem zvědavá, co si na sebe vezmu, protože na mě a moje špěky žádný hezký oblečení není. No ve črvtek..to bylo včera, že?:D No včera jsem se nudila 8 hodin ve škole a odpoledne jsem šla na gyndu, pro recept a řekla jsem, že chci jinou antikoncepci,po které by se nemělo přibírat, tak mi doktorka napsala YAZ, prý nějaká novinka, ale mělo by to byt dobrý, sice stojí 900,- ale jestli mi po ní nebude špatně a nebudu přibírat, tak si ji nechám. Máte s touto HA nějakou zkušenost? Dneska jsem se vyflákla na školu, protože zaprvé nám 2 hodiny odpadly a zadruhé jsem musela jít na oční, protože mě bolí oko. No prý mám záněz spojivek, tak mám nějaký kapky.  polikliniky jsem se šla vyfotit na průkazku na vlak-fotka otřesná, můj oteklej xicht..fakt sexy! No pak do lékárny vyzvednout ty prášky a kapky a domů.
To je asi takové to shrnutí no:D Co se týče jídla..jak se to vezme..jedla jsem málo, ale samé pochutinky:( ale zase nebylo to uplný drama.
Od pondělí začíná zase nová taneční sezóna v Beat Upu, tréninky mám v pondělí a ve středu, což mi docela zatím vyhovuje. První lekci v tanečních mám 8.10. tam se netěším, protože tam budu zase nejtlustčí ostatně jako všude..ale aspoň mě to snad bude motivovat..a v sobotu budeme mít doplňkové lekce (street dance), takže 4x týdně budu mít pohyb. Doufám,  že to bud zvládat no.
Od zítra začnu zase psát jídelníčky.
Jak se zatím daří???


(z 10.9. ze starého blogu)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama