Leden 2011

26.1.2011

26. ledna 2011 v 17:12 | Mrs.Eddie |  Jídelníček.

Snídaně: nic:)
Svačina: nic:)
Oběd: nic:)
Svačina: nic:)
Večeře: nic:)

Pití: 1l vody, 1l čaje, 0,5l Coly(210kcal)

Pohyb:
30min rotoped

2x Lipoxal

UDG - Hvězdář

25. ledna 2011 v 17:47 | Mrs.Eddie |  Co mě zaujalo.
Krásná písnička..a emotivní video!


25.1.2011

25. ledna 2011 v 7:18 | Mrs.Eddie |  Jídelníček.
Dneska pěkně hladovka:)

Snídaně: nic:)
Svačina: nic:)
Oběd: nic:)
Svačina: nic:)
Večeře: nic:)

Pití: 2l vody, 1l čaje

Pohyb:
1,5h tanec

2x Lipoxal

24.1.2011

24. ledna 2011 v 12:34 | Mrs.Eddie |  Jídelníček.

Snídaně: nic:)
Svačina: nic:)
Oběd: jablko, rohlík,šunka,sýr, paprika(498kcal)
Svačina: nic:)
Večeře: nic:)

Pití: 1l čaje DietaFit 1l vody

Pohyb:
500x sklapovačky
100x dřepy
1h30min rotoped (-550kcal)

2x Lipoxal

Celkem: -52kcal
     -spokojenost 70%

Závěrečný ples.

24. ledna 2011 v 9:27 | Mrs.Eddie |  Já.
Dobrý ráno kočeny:)

Děkuji za komenty k předešlému článku, moc mi pomohly, konec konců..jako vždy:)

No tak vám popovídám, jak probíhal včerejší ples, ale mám celý včerejší večer zamlžený.
Rodiče mě přivezli k Bobycentru kolem půl 7, vešla jsem dovniř, do míst, kde jsem se měla setkat s kamrádkou. Chvíli jsem tam čekala a povídala si s jednou holčinou, která taky čekala.. Po asi deseti minutách se oběvila Pat s nějakým klukem, říkala, že někoho vezme sebou, ale nějak jsem tomu nevěnovala pozornost. Šli jsme si ven zapálit a seznámila jsem se s Joshem, byl moc fjný a furt jsme po sobě tak nějak koukali. Pat říkala, že bude mít flašku, a taky ji měl:D Byl to sice jen litrovej Puškyn, ale na to, abych byla řádně v náladě to stačilo. Sloupli jsme si za jakýsi auto a uplně všechno vypili, nevím proč, ale mám dojem, že jsem z toho pila nejvíc já.
Odebrali jsme se dovnitř a dívali se na různá taneční představení a na ostatní jak tancujou, protože my jsme byli všichni tři rádi, že se vůbec držíme zábradlí.
Chodili jsme kouřit co pět minut mám dojem a vždycky potom jsme šli hromadně na záchod:D Tak to bylo několikrát a potom jednou když jsme stáli zase u zábradlí a koukali se, Jash řekl, že de zas na zachod, a já, že půjdu s ním na pánský a on ať jdu, a tak zvláštně se podíval. No a šli jsme nejdřím jsme si stoupli za takovou zeď a ,,strašili" lidi výcházející z WC:D Nevím proč, ale prostě jsme z toho měli srandu.
Řekla jsem mi ať mi dá pusu a on, že nemůže a já, že proč ne. A on, že dává jen kamarádský, když někoho má. A já, koho má? A on mi řekl, že Pat:D Nevím nějak mi nedocházelo, že je to kluk kámošky..jak na pánských WC nikdo nebyl, tak jsme tam vlezli a zamkli jsme se. No a já do něj furt kutila ať mi dá pusu, že to nic není, jenom pusa, jenom malej úlet, že mu to nic neudělá a tak.. No a on pochvíli: ,,Tak jo, ale neřekneme to Pat, jo?" a já souhlasila . . .
Pak jsme šli ven zase na cigarko, a pak najít Pat, našli jsme ji na WC:D jak si zpravovala vlasy, no a já jí tam říkám:,,Mělas pravdu." a ona:,,V čem?" a já jí povídala, jak její kluk hezky líbá. Tak jsem dostala pár facek, vyslechla jsem si jaká nejsem děvka atd, a pak jsme se azse už normálně bavili, všichni. Bylo to trapné, ale jsem ráda, že z toho nic není. Byla to scéna, ale je vše OK, ona na něj naštvaná není a na mě taky ne, asi jí bylo jasné v jakém jsme všichbi stavu no...
Kolem jedenácté večer už jsem musela domů. jak se mi tam nejdřív nechtělo, tak to bylo moc fajn:)

PS: Jména jsou vymyšlená:)

Dokážu to!!!

23. ledna 2011 v 17:26 | Mrs.Eddie |  Já.
Ano. Rohodla jsem se, že to dokážu, musím to dokázat. Tolik z vás se přehouplo pod hranici úspěchu..a já stále trčím někde na počátku cesty. Jednou jsem si tím prošla..jednou už jsem byla šťastná, veselá, krásně štíhlá holka..co se stalo, že se všechno pokazilo? Ana se na mě jednoduše sprostě vykašlala. Nebo jsem ji vyhnala? Možná, měla jsem strach, že příjdu o všechny vlasy, že mě rodiče zavřou do nemocnice na psychiatrii a že se tam dočista zcvoknu. Jo, vyhnala jsem ji! Nejlepší kamarádku, díky níž jsem byla neodolatelná!
Tímto se Aně omlouvám, omlouvám se za to, jak jsem jí nadávala, poslala ji do horoucích pekel a i k někomu dalšímu, kdo třeba neměl dost síly ji odehnat pryč. Způsobila jsem trápení někomu jinému.
Několikrát jsem se jí už omlivila a žádala o odpuštění, v duchu. Cítím, že je ukrytá někde hluboko ve mě a že čím víc ji volám, tím víc se vynořuje napovrch, zpět do centra mého myšlení, občas si s ní už také povídám, nadává mi jak jsem mohla zničit veškeré její úsilí...
Věřím, že mi ukáže opět to moje lepší já. Chci ať mi to ukáže.. Chci být hubená, štíhlá, vychrtlá, kost a kůže..Chci kvůli NĚMU, kvůli SOBĚ, kvůli okolí, kvůli štěstí a pocitu vítěztví nad sama sebou!
A vím, že to dokážu!:)

Ps. Musím vám připadat jako blázen, ale teď to tak cítím. tak ,,málo" kalorií za den jsem naposledy snědla, před 4 lety, když jsem se snažila mít v jídelníčku napsaného něco jiného než ,,nic,nic,nic.."...

Dodává mi to sílu:)

http://www.kromeriz.cz/images/Fotogalerie/anorexie8.jpg

23.1.2011

23. ledna 2011 v 14:46 | Mrs.Eddie |  Jídelníček.
Já věděla, že když jsem jedla tu čokoládu, že přiberu jak prase!:( Nenávidím sladkosti!!! Je to hnus největší! 70,2kg, a míry ještě horší než na začátku!

Snídaně: jablko(100kcal)
Svačina: termix(115kcal)
Oběd: trochu bramboroého guláše(250kcal)
Svačina: jablko(70kcal)
Večeře: leda hovno!

Pití: 1,5l vody

Pohyb: 40min rotoped (-200kcal)

2x Lipoxal

Celkem: 335kcal
      -spokojenost: 60%

Sorry slečny, jsem sprostá:( Mám z toho náladu na nic! nenávidím kalorie a jídlo, veškerý jídlo! Co ze mě svět má? Nic! Jsem fajně vykrmená..měla bych jet do Afriky a nechat se sežrat! Aspoň by tam děti netrpěly hladem, zásoby ze mě by jim vydržely na příštích 10let!
No jinak dneska mám závěrečnej ples v tanečních v Brně v Boby centru, tak věřím, že to bude fajn, ale vůbec na to nemám náladu:(
Držte palce ať to nějak přežiju...
A hlavně vám přeji hodně nižší číslo na váze:-* Mám vás ráda, jste moje jediná podpora:-*

Sobotní bídné ráno.

22. ledna 2011 v 10:44 | Mrs.Eddie |  Já.
,,Dřív, než budeš soudit moje žití, obuj si moje boty a přejdi moji cestu, přejdi moji minulost, pociť moje slzy, zažij moji bolest, radost, přejdi roky, které jsem přešla i já, zakopni o každý kámen, o který jsem zakopla i já. Za každým vstaň a běž dál, tak jako já. A až potom můžeš soudit moje chování a tvrď, že mě znáš!;)"

Tak to je pravda...

Nedaří se, včera jsem strašně chlastala:( a dneska jedla čokoládu, ale zítra se uvidí no...


Prý, že časem všechno bude dobré.

20. ledna 2011 v 17:48 | Mrs.Eddie |  Výkřiky do ticha.
Vyšla jsem. Obloha se zahalila do temné šedi, slunce hrálo hru na schovávánou a z nebe padaly kapky vody v nezměrném množství. Chvíli jsem jen stála a zaposlouchala se do v dálce se ozývajících hromů, zadívala se na fascinující blesky a vdýchávala vůni deště. Rozevřela jsem deštník a vykročila po chodníku vstříc autobusovému nádraží. Déšť vyhnal lidi z ulic, všude jen prázdno a ticho. Blížila se sedmá hodina a já náhle cítila pocit samoty a dusivého nepochopení. Míjela jsem budovy, staré i rádoby nové. Čeho všeho jsou také stěny tichých domů svědky? Mají v sobě víc tajemství, než by se mohlo zdát. Smutek, zradu, podvody, lži, faleš i násilí. Jako pozitivní antipod tu stojí radost, láska, porozumění a okamžiky, které si chcete v paměti uchovat věčně. Denně se pohybujeme mezi nimi, denně vidí naše činy,které bychom třeba chtěli nejradší ukrým před celým světem. Slyší věci, které jsou v domělé naivitě řešené do zdánlivého prázdna.

Proto šeptám: ,,Dávej pozor na své skutky."

A tak je míjím, jeden po druhém, tiché svědky našich životů. Tu se z dálky se sílící intenzitou začne ozývat ostrý hukot sanitky. Řítí se prudce po kluzké silnici, boj o život. Tak počítej do deseti. Tik, tik, tik,... I nám bude jednou jedna patřit.

Proto říkám: ,,Smrti se nevyhneš."

Pár lidí přece jen potkávám. Deštníky pevně drží ve svých rukou a zrakem raději počítají množství dlaždiček na šedém chodníku, než aby se rozhlíželi kolem sebe. Právě se ke mně přibližuje dvojice svíracící ruku toho druhého, s úsměvem na tváři zvesela rozprávějící. Déšť jim nevadí, zdá se, že ho ani nevnímají. V očích se zračí naděje a silná víra, že své ruce takhle budou odhodlaně svírat navždy. Ale každodenní život, kde kolem sebe vidím rozchody vedle rozvod, mě donucuje zachovávat skeptickou tvář.

Proto volám: ,,Sláva utopii!"

Pomalu se do mého zorného pole dostává chmurné a osiřelé nádraží. Pár lidí tu znuděně stojí a odhodlaně odolává tvrdým kapkám vody. Loudavými kroky dojdu až k číslu osm a přidám se k té hrstce lidí. Vidím tu muže jehož obličej je tak typický pro notorického alkoholika. Rudá tvář, nevrlý výraz, obtloustlé tělo... Co ho k tomu vedlo? Svůj nevyslyšený žal a stesk utápěl v levných krabicových vínech za 30 Kč z Billy, propagujících své nejlepší ceny? Třeba jen začal přemýšlet o světě v příliš velké míře, a tak musel platit daň. Třeba jen přišel o své nejdražší tragickou nehodou. Tik. Tvůj pohled pak raději odvrátím na ženu, která by novodobou Miss skutečně býti nemohla. Řídké vlasy neurčitého odstínu hnědé barvy, nevýrazné oči, bledé, modré a nepřítomný pohled protkaný utrápeností. Pláče doma do polštářů kvůli své velikosti XXL? nenávidí pohledy do zrcadla? Každodenní komplexy a mindráky.

A tak se ptám: ,,Skutečně bude časem všechno dobré?"

Starosti?

20. ledna 2011 v 16:55 | Mrs.Eddie |  Já.
Přeji pěkné odpoledne:)

Tak jak se máte? Už víte jak dopadne vízo?:)

No chtěla jsem vám říct, že tento týden asi moc nevyšel co se týče jídla a pohybu..mám nějaký starosti, co se týčou pana E. , školy , doma , a celkově je toho prostě nějak hodně..
Samozřejmě se v něděli zvážím a změřím, a vím, že sem napíšu pěkně pesimistický a negatiní článek...ale upozorňuje, že zítra a v sobotu nikem nepůjdu ,,kalit" a budu pěkně doma bumbat prjímadlo:D aspoň pro ten tolik požadovaný lepší pocit...:D

Jdu sem dát nějaké svoje výplody fantazie, co jsem napsala v době dlouhých týdnů...

Opálená za 15 minut?

20. ledna 2011 v 15:42 | Mrs.Eddie |  Krása.

Opálená za 15 minut?

Z bledulky do bronzova za čtvrt hodiny
Z bledulky do bronzova za čtvrt hodiny
foto: Ondřej Kroutil
Máme pro vás hádanku - za jak dlouho se podle vás můžete proměnit z bledulky na dobronzova opálenou kočku? Jestli tipujete hodiny a dny, jste vedle! Samoopalovací nástřik to zvládne do patnácti minut. Jste zvědavá, jak celá procedura probíhá? Podívejte se, jak jsem ho otestovala na vlastní kůži!

Na nástřik chodí ženy zejména tehdy, čeká-li je nějaká větší akce, party, ples nebo třeba svatba. Co si budeme povídat, většina z nás vypadá s opálením zkrátka lépe a navíc podstatně štíhleji. A tak se snažíme seč nám síly stačí - v létě vyleháváme na slunci (i když víme, že se to nemá), v zimě chodíme do solária (a to už se vůbec nemá!) nebo bojujeme se samoopalovacími krémy a pak na internetu vyhledáváme hesla: "cim odstranit skvrny na rukou". Nástřik je zdravotně nezávadný, rychlý a efektivní. I když jak se dočtete, i on má svá úskalí.

Jak se připravit?

Na proceduru jsem dorazila s odličovadlem v kabelce a plánovala si, jak make-up odstraním až tam. "To je špatně, teď už se ani neodličujte, na tváři by vám zbyly zbytky přípravku. No co se dá dělat, tak to jen otřeme ubrouskem…," překvapila mě Eva Tajčmanová ze salonu Mandala Spa, kam jsem zamířila nástřik otestovat.
Tohle ale bohužel nebyla jediná chyba, které jsem se dopustila. Věděla jsem, že je nutné před aplikací pokožku trochu opeelingovat, ale už mě nenapadlo, že bych se po sprše neměla natírat krémem. Paní Tajčmanová přesně poznala, kde jsem se mazala a která místa jsem naštěstí ošidila. V dekoltu a na krku jsem proto měla barevné nerovnosti, které se ale první sprchou srovnaly. Takže kdybyste vyrazila na nástřik, nezapomeňte na peeling, který by se měl dělat ideálně den předem, a naopak zapomeňte na jakékoli krémy, pleťové vody, ale i na deodorant nebo parfém. Minimálně tři hodiny před nástřikem byste se neměla natírat vůbec ničím.
Nástřik se provádí pomocí pistole
Nástřik se provádí pomocí pistole
foto: Ondřej Kroutil

Jak to probíhá?

Máte zkušenost se samoopalovacími kabinami? Nástřik tlakovou pistolí Air Brush je lepší. Postará se o něj totiž zkušená pracovnice salonu a vy si tak můžete být jistá tím, že budete mít barvu opravdu všude a rovnoměrně. Nástřik vás bude příjemně chladit, po něm se ještě tělo trochu ofouká vzduchem, aby barva rychleji zaschla.
Jak to vidí redakce
Michal Snížek
Ačkoli se v případě opalování chovám většinou jako blázen, do této procedury bych asi nešel. Už jednou jsem chodil po městě s flekatým obličejem, protože jsem si špatně rozetřel samoopalovací krém. Díky za tip, ale nemusím mít všechno ;o)

Pozor na oblečení

Čekala jsem, že se mohu při oblékání trochu ušpinit, ale pravda je, že se těsně po nástřiku ušpiníte hodně. Je to tím, že barva ještě nějakou dobu zasychá a vy tak budete mít ještě několik hodin poté pocit ulepenosti. Proto si vezměte volné tmavší oblečení, na kterém to nebude vidět. Ale nebojte se, fleky vyperete. Při první sprše (ta by měla být až po několika hodinách, po aplikaci nesmíte VŮBEC přijít do styku s vodou, neměla byste si mýt ani ruce) se smyje přebytečná barva, a když se potom utíráte do ručníku, barva už nepouští. V dalších dnech už potom noste, co chcete, i když je jasné, že pokud se potíte, může se vám někde lehký otisk bronzu objevit.
Intenzita barvy se volí podle vaší pleti
Intenzita barvy se volí podle vaší pleti
foto: Ondřej Kroutil
Rozdíl je opravdu vidět
Rozdíl je opravdu vidět
foto: Ondřej Kroutil

Snědá nebo hnědá?

Neexistuje jedna univerzální barva, kterou se stříká. Obvykle si vybíráte ze tří intenzit, dle barvy vaší pleti. Liší se i doba, za jakou se bronz projeví. Jsou nástřiky, kdy odcházíte a zhnědnete až za několik hodin. V salonu Mandala Spa je na výběr dvouhodinový nebo osmihodinový nástřik (dvouhodinový ztmavne do dvou hodin, osmihodinový do osmi). Já vyzkoušela ten osmihodinový a byla po něm hnědá jako nikdy v životě. A do několika hodin barva ještě zintenzivněla. Po sprše, kdy ze mě stékala barva, se ale opálení trošku stáhlo a vypadalo krásně přirozeně. Dokonce se ztratily i skvrnky, které jsem si způsobila vlastní neznalostí. Konečně! Byla jsem nadšená! O takhle krásné barvě se mi vždycky jen zdálo. Žádná nepřirozená oranžová, jak jsem se bála. Snědé pokožky bych si měla užívat 5-10 dnů.

A kolik za nástřik celého těla zaplatíte?
Mandala Spa, Praha 6500 Kč
Maroma, Praha 2490 Kč
Studio Credo, Frýdek-Místek428 Kč
Digital studio Havířov, Ostrava - Vítkovice520 Kč
Perfekt Body, Brno
390 Kč

Na nástřik zajděte ideálně den dva před "dnem D". Uvidíte, že to za výsledný efekt stojí!

Selhala jsem!!!

18. ledna 2011 v 15:07 | Mrs.Eddie |  Já.
Ahoj kočenky:-***

Tak jsem to podělala..včera jsem holkám ze třídy spočítala něco do matiky a dneska mi za to daly čokoládu..je jasné co následovalo..sežraly jsme ju! I když to třeba nebylo tak kritický..tak prostě zpřísním si pravidla ještě víc než jsou!

 • Jíst maximálně 400 kcal/den
 • vypít minilálně 2,5l vody nebo čaje
 • spát maximálně 6 hodin
 • snažit se více cvičit a tančit
 • minimálně 500sklapovaček
 • minimálně 100dřepů(mám problémy s kolenama, víc bych nezvládla určitě)
 • minimálně 100kliků
 • minimálně 30min rotoped
 • déle žvýkat jídlo
 • žádná čokoláda a oplatky
 • jíst více mléčných výrobků(se sníženým obsahem tuku, samozřejmě)
 • žádný fast food(ale tak chdím jen velmi zřídka)
 • sýr maximálně 30% tuku
 • šunka krůtí nebo kuřecí
 • více ovoce a zeleniny
 • maximálně 1ks pečiva denně
 • žádné máslo
 • v pátek a v sobotu projímadlo(když nebudou akco samozřejmě):D
 • 2x denně Lipoxal(ale ten jim:))
Zelené-spokojená
Oranžové-mohla bych jíst méně, pít více,sýr s nižším obsahem tuku, pečivo vyřadit z jídelníčku...

TAK! Mám co si zasloužím!

17.1.2011

17. ledna 2011 v 13:35 | Mrs.Eddie |  Jídelníček.
Snídaně: tvaroh Ovofit, kousek rohlíku(150kcal)
Svačina: mandarinka(10kcal)
Oběd: toastový chléb, máslo, sardinky(450kcal)
Večeře: nic:)

Pití: 1l čaj, 1l voda

Cvičení:
60min rotoped:-350kcal

2x Lipoxal

10 zázračným přípravků na vlasy

16. ledna 2011 v 15:45 | Mrs.Eddie |  Krása.

10 zázračných přípravků na vlasy

Krásné vlasy nejsou jen darem přírody
Krásné vlasy nejsou jen darem přírody
foto: Thinkstock
Také pořád sháníte zázračné přípravky, které by srovnaly vaše vlasy "do latě"? Už nemusíte! Vypátrali jsme pro vás desítku těch nejúčinnějších vlasových produktů! A co je na tom nejlepší? Všechny tyhle věcičky jsou dávno prověřené početnými zástupy žen. Stanete se dalšími příznivkyněmi i vy?

Nasraná! - přísnější pravidla!

16. ledna 2011 v 9:34 | Mrs.Eddie |  Já.
Krásné ráno všem:)

Tak jak jste psaly, že váha bude určitě nižší, měli jste pravdu, ale JEN O 0,3kg!!! Je fakt, že od úterka, ale předtím jsem z nedělu do úterý zhubla 0,7..a za 5 dnů pak jen 0,3?! Jsem na sebe maximálně naštvaná! Proto si sem napíšu nová pravidla a budu se snažit je dodržovat!

 • Jíst maximálně 500-600kcal/den
 • vypít minilálně 2,5l vody nebo čaje
 • spát maximálně 6-7hodin
 • snažit se více cvičit a tančit
 • déle žvýkat jídlo
 • žádná čokoláda a oplatky
 • jíst více mléčných výrobků(se sníženým obsahem tuku, samozřejmě)
 • žádný fast food(ale tak chdím jen velmi zřídka)
 • sýr maximálně 30% tuku
 • šunka krůtí nebo kuřecí
 • více ovoce
 • maximálně 2ks pečiva denně
 • omezit máslo(ale dávám si ho strašně malinko)
To by mělo být asi všechno..teď jen to dodržet.

RG39

16. ledna 2011 v 9:22 | Mrs.Eddie |  Inspirace.15.1.2011

15. ledna 2011 v 16:46 | Mrs.Eddie |  Jídelníček.

Snídaně: jablko, mandarinky(200kcal)
Oběd: řízek, bramborová kaše(450kcal)
Svačina: puding(400kcal)

Pití: voda

Cvičení: tanec

2x Lipoxal

S jídlem jsem dnes poměrně spokojená. Ale jinak jsem strašně smutná:'( ON mi zase neodepissuje, hlavne, že jsme si tak krásně psali a dneska se mi o něm zdál tak krásnej sen:'( Tady brečím už hodinu jak uplná piča! A taky jsem neměla jsem se nikdy zamilovat! Nenávidím ho!!!:'( A jeho bejvalou a možná přítomnou taky! Ať táhnou do pekel kurvy jedny!!!:'(
Jdu se ožrat, takže veškerá dieta v prdeli...

(Ne)spokojená?

14. ledna 2011 v 19:37 | Mrs.Eddie |  Já.
Ahooj slečinky moje zlaté:)

Mám pro vás infomaci takovou děsně důležitou. Ze včerejška a z dneška nepřidám jídelníček, ne proto, že bych jedla hodně nebo kalirická jídla, prostě jednoduše si to nepamatuju:D Jedla jsem ale asi jak v předešlch dnech, nebo možná i míň:) Každopádně beru lipoxal a mám pocit, že mi je po něm lépe. A dokonce i že jsem zhubla. Když jdu domů ze školy z autobusu do kopce tak se mi zdá, že už se ani nezadýchávám..:D Drsné..ale to ukáže až váha v neděli no. Dnes si asi vezmu projímadlo ještě, pro lepší pocit no:D

Jinak škola je kupodivu v pohodě, vychází mi jen asi 4-5 trojek, což je caaajk:)

Smutné je, že nemůžu jet na soustředění s Beat Upem, kde tančím druhým rokem, mám dlouhodobě už problémy s kolenama a naši, že prostě nepojedu, kdybyste věděli jak já kvůli tomu brečela!:( To , že tam nepojedu znamená, že do konce pololetí, do června, nesmím na žádnou soutěž se svou složkou:( Takže na trenálech oni budou makat na formačkách a já s nimi, jenže na soutěže stejně nepojedu a dost mě to mrzí, ale co se dá dělat. Místo toho teda pojedu na soustředění s kamrádama z taneční skupiny Static Up (Orlová nebo Karviná), ale už to není Static jmenuje se to nějak jinak ale nevim jak:D je to něco jako tábor, takže já se budu moct normálně bavit když budou mít tréninky a nebo můžu tančit s nima, že.:)

Další věc, dnes jsem měla poslední hodinu v tanečních. Můžu říct, že mě to fakt nebavilo, ale byla tam moc fajn parta lidí, takže jsem celkem i ráda, že jsem to absolvovala.

A dnes jsem taky dočetla knížku Amira z Harému. Je to poměrně drsný příběh, ale naštěstí to dobře dopadne:) Mám koupenou další knihu: Alice v zrcadle, je to o anorektičce tak se těším, až si ji začnu číst, možná, že už dnes, třeba najdu nějakou inspiraci v příběhu:)

Toť vše pro dnešek:)

11., 12.1.2011

12. ledna 2011 v 14:52 | Mrs.Eddie |  Jídelníček.
Ahoojte:)
včera jsem nenapsala jídelníček a tak..neměla jsem moc čas..měla jsem trénink a byla jsem unavená..
Tak tady máte jídelník ze včera i z dneška:)

11.1.2011

Snídaně: jablko, mandarinky(200kcal)
Oběd: kuře, zelí, knedlík(500kcal)
Večeře: jablko(250kcal)

Pití: voda

Pohyb:
1,5h tanec

2x Lipoxal


12.1.2011

Snídaně: jablko, mandarinky(200kcal)
Svačina: mandarinky(100kcal)
Oběd: chléb, máslo, sardinky(500kcal)
Večeře: jablko(250kcal)

Pití: čaj

Pohyb:
30min rotoped

2x Lipoxal

69,3kg :)

11. ledna 2011 v 7:29 | Mrs.Eddie |  Já.
Ahooojki,

tak já mám dneska až na 9 školu, ale za 20minut už mi jede bus. Ale musím vám to prostě napsat.:D

 Dneska ráno jsem se vážila jen tak orientačně, abych věděla jestli se něco děje..a ono jooo..mám 69,3kg..tak snad se to bude dařit jak má:)

Jak se daří? Taky se vám nechce do školy?:-/