Březen 2011

Za vším chci udělat tlustou čáru

27. března 2011 v 11:50 | Mrs.Eddie |  Já.
Přeji krásný další jarní den,
oznamuji vám že na tomto blogu nekončím. Přestože se na mě přišlo si myslím, že bych měla pokračovat. Ať si mě každý pomlouvá, je mi to už jedno, mám tady vás a vy jste moje opora a podpora:) Mám na tomto blogu hodně špatného a nevydařených pokusů, ale jsou zde i záblesky toho dobrého.
Od teď se budu snažit, aby to dobré převažovalo, jak v jídle a mích pocitech, tak v atmosféře na blogu:) Za tím vším dělám tlustou čáru a od zítra začínám:)
Moje nové lepší já se na vás těší!!!

_____________________________________________________________________________________

To je ta tlustá čára!:)

Takže vás ještě jednou zdravím:) Od zítra, jak už jsem řekla, se do toho pouštím nanovo. Jsem sice nemocná, ale to nic nemění an tom, že bych nemohla přestat méně jíst, spíš nemám chuť k jídlu tak toho chci využít. Bohužel počínaje zítřkem toho mám neskutečná kvanta do školy. Píšu 5čtvrtletek a 3 menší testíky takže se z toho asi poseru...Tím míním, že se vám v průběhy týdne asi neozvu, napíšu vám v pátek pokud možno jídelníčky atd.
Těším se až se zaběhnu v ,,nejezení":)

Co dál?

10. března 2011 v 17:40 | Mrs.Eddie |  Já.
Ahojte, omlouvám se, že jsem se dlouho neozvala..ale opět jsem byla objevena na tomto blogu.. tak přemýšlím co dál..

Zrušit uplně a nebo udělat nový blog?:(


Chybite mi..hubnuti nic moc nejde, ale mam ted tolik stesu, že ani moc nejim..ten kluk ktereho tolik chci mě poslal v podstatě do háje a je zadanej:'( a ve škole to teď uplně nedávám a nic nevychází.. Čekám na radu princezničky:-**

http://photos.libimseti.cz/img/110305/a/hDxc_6F68n.jpg
(to je ta jeho, krásná, že?:()